Mgr Karolina Szulc – właściciel gabinetu, fizjoterapeuta

Absolwentką studiów wyższych na kierunku – fizjoterapia. W 2007 roku ukończyła licencjat na Uniwersytecie Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W roku 2009 uzyskała tytuł mgr fizjoterapii.

Od 2008 roku prowadzi Gabinet Fizjoterapii Vertebralis.Praca to jej pasja,która daje jej satysfakcje. Liczne szkolenia pozwoliły jej rozwinąć wiedzę zdobytą na studiach,którą wykorzystuje w pracy z pacjentami starając się przywracać ich do zdrowia.

 

Mgr Patrycja Epner – fizjoteraputa

Mgr fizjoterapii. absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu. Już na studiach podjęła pracę zawodową na Oddziale Rehabilitacyjnym, gdzie głównie zajmowała się pacjentami neurologicznymi oraz ortopedycznymi, międzyczasie pracowała również w Clubie Fitness, gdzie prowadziła treningi oraz zajęcia grupowe (Zdrowy Kręgosłup). Dodatkowo odbyła ponad 1000 godzin praktyk w różnych typach i rodzajach Ośrodków Leczniczych. Następnie pracę zawodową kontynuowała w Przychodni Rehabilitacyjnej, gdzie zajmowała się również pacjentami ortopedycznymi oraz wadami postawy u dzieci. W swojej pracy wykorzystuje wykształcenie, doświadczenie oraz dodatkowe kwalifikacje zdobyte na licznych kursach oraz szkoleniach.
Prace traktuje jako swoje hobby i pasję, z której może czerpać satysfakcję z korzyścią dla pacjentów. Jest osobą skrupulatną, metodyczną, cierpliwą, przykłada dużą wagę na szukaniu przyczyn dolegliwości i usuwaniu ich. Zawód fizjoterapeuty traktuje jako ciągłą drogę rozwoju, dzięki temu bez przerwy rozwija swój warsztat umiejętności poprzez stosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.