Masaż relaksacyjny Poznań

Masaż relaksacyjny polega na zmniejszeniu, a potem całkowitym zniesieniu napięcia mięśniowo-nerwowego oraz psychicznego. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie tak ważne rozluźnienia i odprężenia. Jeżeli źródłem napięcia mięśni jest długotrwały stres, to można go usunąć poprzez zastosowanie delikatnych, spokojnych, rytmicznych, powolnych technik masażu. Jak sama nazwa wskazuje: relaksujących. Masaż ten szczególnie znajduje zastosowanie po długotrwałym wysiłku fizycznym, jak również psychicznym.

Efekty masażu relaksacyjnego

Po wykonaniu masażu relaksacyjnego, podobnie jak w każdym innym rodzaju masażu, czujemy się odprężeni. W czasie zabiegu znacząco podnosi się poziom endorfin w organizmie, które odpowiadają za uczucie przyjemności. Substancje te wydzielają się w mózgu także po intensywnych ćwiczeniach fizycznych, gimnastyce czy treningu na siłowni. Dzięki endorfinom odczuwamy odprężenie i jesteśmy gotowi do dalszego działania. Ich wysoki poziom zwiększa też odporność na stres.

Dlaczego warto skorzystać z usługi masażu relaksacyjnego?

Praktycznie każdy z nas od czasu do czasu, wracając do domu z pracy, czuje przytłaczające zmęczenie, stres, napięcie i uczucie, które można przyrównać do wyczerpanej baterii. Właśnie w takich sytuacjach warto odwiedzić mój gabinet na Osiedlu Piastowskim w Poznaniu, by skorzystać z niesamowitej mocy, jaka drzemie w masażu relaksacyjnym. Doświadczone dłonie oraz odpowiednio dopasowane techniki masażu mogą zdziałać cuda! Masowane ciało wreszcie doznaje odprężenia i odzyskuje siły witalne, a gdy ciało poczuje ulgę, wkrótce także psychika wraca do równowagi.

Profesjonalny masaż relaksacyjny w Poznaniu

Masaż relaksacyjny sprawi, że różne zmartwienia, stresujące sprawy i problemy odejdą na dalszy plan. Z mojego gabinetu w Poznaniu wyjdziesz jako osoba zadowolona, szczęśliwa, a przede wszystkim odprężona. To niezwykle skuteczna metoda na poprawienie nastroju psychicznego, rozładowanie stresu wywoływanego obowiązkami zawodowymi czy ciągłym życiem w pośpiechu. Ciało potrzebuje bodźca pozwalającego w pełni się odprężyć, bo właśnie w stanie relaksu organizm zyskuje zdolności samoregeneracji i samouzdrowienia. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia terminu wizyty na masaż relaksacyjny w Gabinecie Fizjoterapii Vertebralis na Osiedlu Piastowskim.