Bóle kręgosłupa, naderwane ścięgna, urazy skórne – wylecz je fizykoterapią!

Gabinet fizjoterapii Vertebralis z Poznania oferuje zabiegi, które poprawią Twoje samopoczucie i korzystnie wpłyną na stan ogólny organizmu. Stosowane przez nas metody fizykoterapii działają między innymi przeciwbólowo, rozluźniają napięcia mięśni oraz poprawiają krążenie. Techniki leczenia, takie jak ultradźwięki, laseroterapia, elektroterapia czy elektrostymulacja, stosowane są przez profesjonalistów do przyspieszenia regeneracji organizmu. Różnorodne zabiegi pomogą rozwiązać dużą część Twoich problemów zdrowotnych. Ze specjalistycznej pomocy fizykoterapią skorzystasz w gabinecie fizjoterapii w Poznaniu – zapraszamy do kontaktu!

Laseroterapia

Laseroterapia dotyczy niskoenergetycznego promieniowania. Wykorzystuje oddziaływanie promieniowania laserowego na organizm człowieka celem pobudzenia jego funkcji.

Ultradźwięki i fonoforeza

Ultradźwięki to fale akustyczne o częstotliwości drgań wyższej niż zakres słyszalności ucha ludzkiego. Drgania przenosząc się z jednej cząsteczki na następne wywołują powstanie podłużnej fali mechanicznej, co powoduje tzw. mikromasaż tkanek.

Elektroterapia

Elektroterapia to dział lecznictwa fizykalnego, w którym wykorzystuje się do celów leczniczych prąd stały oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.