Rehabilitacja kręgosłupa i wiele więcej – gabinet fizjoterapii Vertebralis z siedzibą w Poznaniu zaprasza

W gabinecie Vertebralis od 12 lat staramy się pomagać naszym Pacjentom, prowadząc ich rehabilitację. Głęboko wierzymy, że dzięki właściwie dobranym technikom terapii manualnej, ćwiczeniom fizycznym, masażom leczniczym i innym przemyślanym działaniom jesteśmy w stanie przywrócić sprawność oraz pomóc w walce z bólem. Zajmujemy się między innymi leczeniem bólów kręgosłupa, kontuzji sportowych,leczeniem dysfunkcji w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych. Zajmujemy sie kobietami w ciązy i połogu – rehabilitacją uroginekologiczną(nietrzymanie moczu,obnizenie macicy itd) a także prowadzimy wizyty domowe w zakresie fizjoterapii pediatrycznej. Proponowane zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Jeśli zależy Ci na profesjonalnie prowadzonej rehabilitacji kręgosłupa czy jakiejkolwiek innej części ciała – zgłoś się do naszego gabinetu terapii manualnej w Poznaniu, a pomożemy Ci w powrocie do pełnej sprawności.

Zajmujemy się :
rehabilitacją ortopedyczną(schorzenia kręgosłupa, stawu barkowego,biodrowego, kolanowego, skokowego, łokciowego, nadgarstek)
rehabilitacją stawu skroniowo-żuchwowego(stomatologiczna)
rehabilitacją pediatryczną – wizyty domowe
rehabilitacją uroginekologiczną ,również kobiet w ciąży i po urodzeniu dziecka
rehabilitacją blizn( zarówno po zabiegach operacyjnych jak i po cesarskim cięciu)
drenażem limfatycznym
wykonujemy kinezjotaping

Leczymy m.in.:

dyskopatie/przepukliny kręgosłupa
wszelkiego rodzaju zaburzenia mające swój początek w stawach kręgosłupa(mrowienia,drętwienia itd)
zespoły bólowe stawu barkowego,biodrowego,kolanowego,łokciowego
zespół cieśni nadgarstka – rehabilitacja zespół cieśni nadgarstka Poznań
łokieć tenisisty/golfisty
bóle i zawroty głowy
nietrzymanie moczu u kobiet
terapia blizn(kompleksowa)

W Gabinecie Fizjoterapii Vertebralis najpierw zdiagnozujemy problem, przeprowadzimy dokładny wywiad, a później dopasujemy odpowiednią terapię do potrzeb pacjenta.
Fizjoterapeuta wyjaśni także jakie ćwiczenia pacjent powinien wykonywać w domu czy w pracy, aby zapobiegać rozwojowi schorzenia i jego nawrotom.