LIFTING TWARZY za pomocą elektrostymulacji

Wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność. Ma to związek z zachodzącymi w niej procesami biochemicznymi, ale również ze spadkiem napięcia mięśni twarzy. Z biegiem lat mięśnie są coraz słabsze i nie potrafią już tak jak wcześniej podtrzymywać leżących na nich tkanek (skóry i podściółki tłuszczowej). Wzmacnianie mięśni twarzy to jedna z najskuteczniejszych metod nieoperacyjnego liftingu.

„Chomicze policzki” są jednym z najbardziej widocznych objawów starzenia się kobiet. Policzki opadają, bo utrzymujące je mięśnie tracą sprężystość. Rozwiązaniem lub sposobem na znaczne zmniejszenie objawów utraty elastyczności mięśni, jest poddanie się zabiegowi elektrostymulacji twarzy.

Pobudzane impulsami prądu mięśnie są wzmacniane i naprężane, dzięki temu następuje niemal natychmiastowe podniesienie owalu twarzy. Lifting mikroprądami oddziałuje bezpośrednio na tkanki mięśniowe, wzrasta wytwarzanie cząsteczek ATP, która stanowi źródło energii dla mięśni. Dodatkowo pobudzane jest wytwarzanie kolagenu i elastyny, co powoduje wypełnianie zmarszczek od wewnątrz! Lifting twarzy elektrostymulacją zalecany jest szczególnie w przypadku opadających policzków, powiek, podwójnego podbródka, oraz tzw. „worków pod oczami”.

Seria 5-10 zabiegów 2 razy w tygodniu.

W celu utrzymania długotrwałego efektu, po zakończeniu całej serii, zabieg powtarzać 1 raz w miesiącu.

  • Cennik
    • Cena zabiegu – 50 zł
    • 5 zabiegów – 200 zł
    • 10 zabiegów – 350 zł