Walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej

Masaż + Dieta = idealne połączenie w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej!

Dla osób chcących kompleksowo walczyć z nadwagą proponujemy pakiet składający się z diety oraz masaży modelujących sylwetkę.
Połączenie kuracji odchudzającej z zabiegami na ciało pozwala osiągnąć lepsze rezultaty, w krótszym czasie!

Aby zapewnić naszym Klientom wszechstronną opiekę wyspecjalizowanych profesjonalistów połączyliśmy usługi dietetyka oraz fizjoterapeuty w wygodnym i atrakcyjnym cenowo pakiecie.

Pakiet zawiera 16 masaży modelujących sylwetkę (wykonywanych dwa razy w tygodniu) oraz dwumiesięczną opiekę dietetyka!

Usługa obejmuje:

Masaż modelujący sylwetkę to praca na rzecz zmniejszenia tkanki tłuszczowej, odprowadzenie toksyn, regulacja płynów ustrojowych oraz co jest bardzo istotne, wzmacnianie przesilonych mięśni i stawów w wyniku przeciążenie organizmu nadwagą.

Masaż taki powinien być masażem najintensywniejszym ze wszystkich. Ugniatanie, uciskanie i oklepywanie ciała jest dość bolesne, ponieważ jego zadaniem jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej. Można dzięki niemu wymodelować i wyszczuplić sylwetkę, a także pozbyć się cellulitu.

Wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i technik łącznotkanowych. Polecany jest szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż modelujący sylwetkę modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące.

Zalety masażu:

 • modeluje sylwetkę ciała,
 • ujędrnia i uelastycznia skórę,
 • zwiększa szybkość przepływu krwi i limfy,
 • likwiduje i zmniejsza zrosty oraz zgrubienia,
 • powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej,
 • powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie tkanki,
 • otwiera naczynia włosowate,
 • przyspiesza przemianę materii i powoduje szybsze odprowadzenie produktów przemiany materii

Masaż modelujący sylwetkę jest jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi. Pamiętajmy jednak, że licząc na terapię odchudzającą polegającą jedynie na biernej postawie i zastosowaniu jedynie masażu, dla wielu osób efekty będą wysoce niezadowalające .Bardzo ważna jest także dieta- indywidualnie dobrany plan żywieniowy. Aby sprostać wymaganiom Naszych klientów rozpoczęliśmy współprace z poradnią dietetyczną SYMETRIA, gdzie wykwalifikowana kadra – Pani Marika Furmańczyk i Katarzyna Czyżak, pomoże Państwu dobrać odpowiedni plan żywieniowy.

Masaż wykonywany będzie przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę – mgr Karolinę Szulc.

oraz dwumiesięczną opiekę dietetyczną:

 1. Pierwsza wizyta. W czasie 1 wizyty dokonywany jest pomiar składu masy ciała, zbierany dokładny wywiad żywieniowy, a pacjent uzyskuje pierwsze zalecenia żywieniowe.
 2. Druga wizyta. W czasie drugiej wizyty pacjent otrzymuje dokładny plan żywieniowy na cały okres kuracji odchudzającej oraz dalsze wskazówki dietetyczne.
 3. Trzy wizyty kontrolne. Kontrolny pomiar składu masy ciała, analiza efektów i ewentualna korekta zaleceń.